2019-03-22

14-ти Международен младежки театрален фестивал „Океан от любов“

Програма

 

plakat_programa-final.jpg

 

29 март

12:00 ч. Драма Лаб – Външна зала/ Голяма зала

15:00 ч. III курс актьорско майсторство, ПУ „Паисий Хилендарски“, Пловдив

„Фауст“ – по Гьоте, де Вега, Корней, Байрон – Голяма зала

16:30 ч. Дефиле по улиците на Пазарджик

18:00 ч. Репетиционна 04 - НУЦК "Ацо Шопов", Щип (Македония)

„Недоразумение“ -  Албер Камю – Голяма зала

20:30 Младежки театър „Приятели“, Младежки дом – Пазарджик

„Лодка в гората“ - Николай Хайтов – Голяма зала

 

30 март

9:00 Кръгла маса – Фоайе, Голяма зала

10:00  Драма лаб – Външна зала/ Голяма зала

10:30 Театрално студио „ Арлекин“, Арт център „ Арлекин“, Варна

„ Сън в лятна нощ“ - У.Шекспир – Голяма зала

12:30 ч. Сдружение „ГлухАРТчета“, София

„Трите прасенца – рок вариант“ – Таня Гигова – зала „Устрем“

14:30 ч. Ателие по сценична реч – зала III  етаж

17:00 ч. Театрална формация "Феникс", Сдружение "Фенкс 2009", Варна

„Животът, макар и кратък“ - Станислав Стратиев – Голяма зала

19:00 ч. Театрална школа ,,Ер Малък“, Драматичен театър ,,Проф. Енчо Халачев“, Благоевград

,,Ревизор“ - Н.В.Гогол – Голяма зала

31 март

9:30 ч. Кръгла маса – Фоайе, Голяма зала

10:00  Драма лаб – Външна зала/ Голяма зала

11:00 ч. ТС „СМЕХУРКО”, Център за изкуства, култура и образование „София”, филиал Банкя

НЕ”Напразни усилия на любовта” - по Шекспир – Голяма зала

14:00 ч. Ателие Музикален театър – зала „Устрем“

17:00 ч. Драмско студио, Дом на млади, Щип (Македония)

„Аз съм петата сестра“ - по Б. Конески, П.М. Андреевски, С.Гаврилов – Голяма зала

19:00 ч. Младежка театрална трупа „Валери и приятели“, НЧ „Асен Златаров-1940“, Бургас

„Светлоносеца“, Продан Кралев – зала „Устрем“

20:30 ч. Младежка театрална формация „Студията“ – НЧ „Славянска беседа-1880“, София

„Вишнева градина“, А. П. Чехов – Голяма зала

 

1 април

9:00 Драма лаб – Външна зала/ Голяма зала

9:00 ч. Кръгла маса – Фоайе, Голяма зала

10:00 ч. Ателие Музикален театър  - зала „Устрем“

13:00 ч. МТШ ,,Зад кулисите’’, Нов Драматичен Театър, София

,,Мамино детенце’’ -  по Любен Каравелов – зала „Устрем“

15:00 ч. Ателие Музикален театър – зала „Устрем“

18:00 ч. Връчване на Златния и Почетен знак на Младежки дом – Голяма зала

18:15 ч. Драма лаб – представление – Голяма зала

19:00 ч. Underground Младежка Театрална Школа „Lumen”, Пловдив

#О!ПАКовай.Ме - Авторски спектакъл на НТФ „Lumen” – зала „Устрем“

20:00 ч. Кръгла маса – зала „Устрем“

20:30 ч. Младежки театър „Приятели“, Младежки дом – Пазарджик

„Пуканки“ - Бен Елтън – Голяма зала

 

КАМПАНИЯ „ИЗКУСТВО СРЕЩУ ДРОГАТА”

 

Сайта се поддържа чрез WebBuilder
Вход