2017-03-30

Международен младежки театрален фестивал „Океан от любов“ 2017

Програма

 

A32EF22084D11E991702D72C24FCEBFF98308A1BB99AD7B2CApimgpsh_fullsize_distr.jpg

 

 

8 април

10.00 часа   -  Дефиле по улиците на град Пазарджик

10.30 часа   -  Откриване на Фестивала  -  пред  Младежки дом

11.00 часа  -    МТ "Приятели" - Младежки дом Пазарджик

                            "Приказка за феи“  – Голяма зала

12.00 часа   -   МТШ „Зад кулисите“- НЧ „Цар Борис III“ - София

                          „Ботушките на Дядо Коледа“  -  Теменужка Коларова -   Голяма зала

13.00 часа   -   „Балкани“- Артистична MuzArto Академия - София

                           "Балкански истории“  -  по Деян Дуковски    - Голяма зала

14.00 часа   -   Уъркшоп – Зала „Устрем“

17.00 часа  -   МТФ „Студията“ – АИМИ Студията - София

                          „Криворазбраната цивилизация“ – Добри Войников -  Голяма зала

19.00 часа  -   Клас актьорско майсторство 12+3 – ПУ „П.Хилендарски“ - Пловдив

                          „Тесмофориите“ – Аристофан -  Голяма зала

20.10 часа  -   Представяне на ПУ и Кръгла маса- Голяма зала

 

9 април

9.00 – 10.00   - Кръгла маса - Фоайе

10.00 часа    -   Младежки театър „Маските“ – ЦПЛР - ОДК -    Петрич

                        „Дядовата ръкавичка“ – Елин Пелин /драматизация С. Събев/ – Зала

                         „Устрем“    

10.30 часа  -  ТФ „Феникс” – Сдружение „Феникс 2009“ - Варна

                          „Бяла приказка“ – Валери Петров – Голяма зала

11.30 часа   -  Кръгла маса – Фоайе Голяма зала

12.30 часа    - Театрална работилница „Мариан Бачев и Аркадия Фюжън Арт“ –  

                          Фондация  „Аркадия Фюжън      Арт“ - София

             „Крушата Рагаца“ – Станислав Стратиев -  Голяма зала

14.00 часа  -    Кръгла маса – Фоайе Голяма зала

15.00  часа   -   Уъркшоп  -  зала „Устрем“

17.00 часа  -    Театрална трупа при НЧ „Св. Св. Кирил и Методий“ - Раковски

            „Кафе? Чисто или с цианкалий?“ – Хуан Хосе Алонсо Милян -  Голяма зала

19.30 часа   - Кръгла маса – Фоайе Голяма зала

20.00 часа  -  Театър „Веселушко“ – НЧ „Любословие – 2009“ - Самоков

                         „В малките часове на опияняващата нощ“ – Валентин Красногоров  -

                         Голяма зала     

21.10 часа  - Кръгла маса – Голяма зала

 

10 април

10.00 часа  -  Театрална формация „Движение“ – Природоматематическа гимназия

                       „ Академик Ив. Гюзелев“ – Габрово „Изпаднали от каруцата на Бога“ -    

                        Йордан Радичков  -  Голяма зала

11.30 часа  -   Младежки театър „Маските“ – ЦПЛР - ОДК -    Петрич

                          „Вампир”  -  Антон Страшимиров  -  Голяма зала

12.30 часа   - Кръгла маса – Фоайе Голяма зала

14.00 часа  -   Уъркшоп -  Drama Lab  - Зала „Устрем“

16.00 часа  -   Представяме издателство Scalino  и пиесата на Светлана Дичева –

                          "Миграцията на сьомгата" -  Зала „Устрем“

17.00 часа  -  Театрална студия „Драмеди“ –НЧ „Н. Хайтов – 1936“ – София

                         „Кой си ти?“ – Авторски спектакъл на „Драмеди“ – Голяма зала

20.00 часа  -  Театър „БХАЛГ“ – АЛЕ-ХОП ПРОДАКШЪНС -  София

             „Шоу –лекция за щастие“ – Иво Иванов  -  Голяма зала

 

11 април

 

10.00 часа  -   Кръгла  маса  -  Фоайе Голяма зала

11.30 часа  -  Национална гимназия за сценични и екранни изкуства – Пловдив

                        „ Добре съм“ – 12 клас НГСЕИ – Голяма зала

13.00 часа  -  Театрално студио ,,Смехурко‘‘ - ЦПРЛ Център за изкуства култура и

                          образование ,,София‘‘, Банкя - Слуга на двама господари – Голяма зала

15.00  часа   -  Уъркшоп -  Drama Lab  - Зала „Устрем“

17.00  часа    -    Младежки театър "Приятели" - Младежки дом Пазарджик

                           „Хотел между тоя и оня свят“ – Ерик-Еманюел Шмит  -   Голяма зала

19.00 часа  -    Кръгла маса  - Фоайе Голяма зала

20.00 часа  -    ЕТТ „Тези“ – ЦПЛР – Стара Загора

                          „Никога не умирайте – това може сериозно да навреди на вашето

                            здраве“ – Станислав Станев – Голяма зала

21.00 часа  -     Закриване на фестивала  -  Голяма зала

 

 

 

Сайта се поддържа чрез WebBuilder
Вход