2018-03-21

13-ти Mладежки Театрален Фестивал „Океан от любов“

Пазарджик  30 март – 3 април 2018 година

П р о г р а м а

 

okean ot ljubov 2018.jpg

 

30 март

 

13.00 часа   -  Драма лаб  -  Външна зала

16.00 часа   -  Дефиле по улиците на град Пазарджик

17.00 часа   -  Откриване на Фестивала и изложба „Рицарят в мен“

17.30 часа   -   Младежки театър „Приятели“-  Младежки дом Пазарджик

                          „Серенада“  -  Славомир Мрожек -   Голяма зала

19.30  часа   - Театрална работилница „Мариан Бачев и Аркадия Фюжън Арт“ – София

                          „Филмирана провинция“ -  Чудомир - Голяма зала

 

31 март

 

10.00 часа  - Кръгла маса – Фоайе Голяма зала

11.00 часа  -  Драма лаб  -  Външна зала

11.00 часа  - Детска театрална школа „Пластилин“- Театрална къща „Пластилин“- Пазарджик

                       „Пепеляшка“– по Шарл Перо - Голяма зала

12.30 часа  - ТС „Игрила“ - Сдружение ИМКА - Габрово

                        „Игрила“ - Теодора Димова – Голяма зала

13.00 часа   -  Кръгла маса – Фоайе Голяма зала

13.30 часа   -  Театрална работилница  - Зала „Устрем“

16.00 часа   - Театрална формация „ФЕНИКС“- Сдружение „Феникс – 2009“ - Варна  

                         „Милионерът“ - Йордан Йовков -  Голяма зала

18.00 часа  -    Театрална школа „Етюд“ - The Center - Варна

                         „Местата, където не сме“- по текстове на Георги Господинов - Зала „Устрем“

19.30 часа  -  Младежка театрална формация „Студията“- НЧ „Славянска беседа -1880“ - София

                        „Сън в лятна нощ“ - Уилям Шекспир - Голяма зала     

 

1 април

 

10.00 часа  -  Кръгла маса – Фоайе Голяма зала

11.00 часа  -   Драма лаб  -  Външна зала

11.30 часа   - МТШ „Зад кулисите“- НЧ  -  „Цар Борис lll“ – София

                        „Братимира“ - Петя Миладинова - Зала „Устрем“

12.30 часа  -   БХАЛГ - АЛЕ-ХОП ПРОДАКШЪНС – София

                         „Супер Марио“ - Але Ксандър - Голяма зала

13.30 часа   -  Театрална работилница  - Зала „Устрем“

15.00 часа   -  Само за ръководители  -  дискусия – Зала „Апостол Сотиров“, III-ти етаж

16.00 часа  -   Кръгла маса – Фоайе Голяма зала

17.00 часа  -  ТС „IUVENES“- Център за изкуства, култура и образование „София” – София

                         „Клиника „Щастлив край” – по Людмил Станев - Зала „Устрем“

19.00 часа  -   Младежка театрална трупа „Седем“- Арт център „Седем“ – Сливен

                           „Яворов и аз“ – по П. К. Яворов - Зала „Устрем“

19.45 часа  -  Театрално студио Гаврилов – Младежки дом – Щип, Македония

                         „Антигона“ – Софокъл – Голяма зала

 

2 април

 

10.00 часа    -  Кръгла  маса  -  Фоайе Голяма зала

11.00 часа    - Драма лаб  -  Външна зала

11.30 часа    - ТС „Смехурко“ - Център за изкуства, култура и    образование „София”- филиал Банкя                                  

                          „Училище за жени“ – Молиер – Голяма зала

13.30 часа    -  ГлухАртчета – Сдружение „ГлухАртчета“ – София

                          „Музикантите“ – по Братя Грим - Зала „Устрем“

14.00 часа   -   Театрална работилница  - Зала „Устрем“

17.00 часа   -   Младежки театър „Драмеди“ – София

                        „Очите на хората“ – авторски спектакъл - Голяма зала

18.30  часа   -  А сега накъде? – мотивационна среща  - Зала „Устрем“

20.00 часа    -  Драма лаб представя

                         „Славеят и розата“ – Оскар Уайлд -   Голяма зала

 

 

 

3 април

 

10.00 часа    -  Кръгла  маса  -  Фоайе Голяма зала

11.30 часа  -    11 б клас -  Национална гимназия за сценични и екранни изкуства – Пловдив

                           „Обичай ме!“– по П. К. Яворов  - Зала „Устрем“

13.00 часа   -    Театрална формация при Народно читалище „Борба 1896“ – Кнежа

                          „Клас Комеди 2“ - по А. П. Чехов - Зала „Устрем“

14.00 часа  -   Кръгла  маса  -  Фоайе Голяма зала

16.00 часа  -    Актьорски клас 12+3 - ПУ „П. Хилендарски“ - Пловдив

                           „Изкуството на Комедия дел’Арте“ - Александър Илиев - Голяма зала

18.00 часа  -    Младежки театър „Приятели“ - Младежки дом Пазарджик

                          Вечер на Приятелите - 15-ти сезон Младежки театър „Приятели“ – Откъси от пиеси

                          на У. Шекспир,   Питър Шафър, Димитър Никленов и др. - Зала „Устрем“

19.00 часа  -   БХАЛГ - АЛЕ-ХОП ПРОДАКШЪНС – София

                          „Филм“ - Але Ксандър - Голяма зала

20.00 часа  -   Кръгла  маса  и закриване на фестивала -  Голяма зала

Сайта се поддържа чрез WebBuilder
Вход